Archivált hírek

Magyar éremeső az Alpok Adria Tour első futamán!

Hatalmas magyar sikerrel zárult az Alpok Adria Tour versenysorozat első futama a hétvégén, melyet a horvátországi Fazanában tartottak. A magyar versenyzők 9 érmet szereztek.
Az Európa Bajnokságon is jól teljesítő magyar színekben versenyző Marcus Jorgensen az Alpok Adria futamon is starthoz állt. Runabout GP 1 kategóriában aranyérmes lett, Runabout GP 2 kategóriában pedig 5. helyet szerzett.

Állós jet-skiseink is kiválóan teljesítettek. Ski Pro/Am Stock kategóriában Bíró Péter első helyezett, Sümegi Martin pedig második lett. Ski Gentleman GP1 kategóriában voltak a legeredményesebbek versenyzőink a megmérettetés során. Ebben a kategóriában az első 5 helyezést magyar színekben indult versenyző gyűjtötte be a következő sorrendben: Aranyérmes Jozef Bohuslav, ezüstérmes: Bíró Péter, bronzérmes: Puskás Zoltán, 4. helyezett Déri Attila, 5. helyezett: Futó Attila, 7. helyezett Szép Attila.
Ski GP3 kategóriában is jó eredményt értek el a versenyzők: Sümegi Martin ezüstérmes, Bíró Péter bronzérmes, Szabó Gábor az 5. helyen, Hovorka Viktor pedig a 8. helyen zárta a versenyt.
Ski Pro/Am GP2 kategóriában Szabó Gábor 4. helyezést ért el, Jozef Bohuslav pedig 7. helyezett lett.
Ski Pro/Am GP1 kategóriában Szabó Gábor 5. helyen, Puskás Zoltán pedig 10. helyen zárta a versenyt.
Két Novice versenyzőnk is remekül teljesített a Alpok Adria versenysorozat első állomásán. Miklovicz Péter bronzérmes lett Ski Novice Stock kategóriában, Bíró Dömötör Zsuzsanna 5. helyezett lett Ski Ladies GP1 kategóriában.
Minden versenyzőnek gratulálunk az elért eredményéhez. Mindenkit várunk az Országos Bajnokság első futamán 2016. június 4-én Dunaharasztiban, a Sea-Doo Kupán.